„Ludzie listy piszą…” ✍️

Współpraca ze Szkołą Podstawową w Olszycu Szlacheckim rozwija się na dobre. Otrzymaliśmy list od dzieci z tamtejszej klasy trzeciej. Uczniowie opisali w nim swoją szkołę i najbliższą okolicę. Wykonali dla nas również piękną pracę –  makietę ze swoimi zdjęciami i krótkim opisem swoich zainteresowań, pasji. Nasi uczniowie z klasy III b z zafascynowaniem czytali ten list. W ich oczach widać było ciekawość, radość. To dla nich całkiem nowe doświadczenie: poznawać kogoś w zupełnie inny sposób. Miło jest wracać do starych, sprawdzonych metod komunikacji. Tymczasem pozdrawiamy naszych kolegów i koleżanki z Olszyca Szlacheckiego i zabieramy się do odpisania na list!

dav dav dav dav dav dav dav dav dav