Miesięczne archiwum: wrzesień 2019

Święto 18. Dywizji Zmechanizowanej

18. Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka w Siedlcach świętowała ostatnio pierwszą rocznicę powołania. Został nadany jej sztandar. Podczas tych obchodów nie mogło zabraknąć i nas. Zobaczyliśmy czołgi Leopard 2A5, samobieżne moździerze RAK, transportery opancerzone Rosomaki i wiele innych. Nasi uczniowie jak zwykle byli zachwyceni żołnierskim życiem. Otrzymali również całą masę gadżetów, książek oraz słodyczy od uprzejmych mundurowych.

cofsdrcofsdrcofIMG_20190909_180213IMG_20190909_180250sdrsdrsdrsdrcofcofsdrsdrsdrsdrsdrsdrsdrcofcofsdrsdrcofcofcofcofcofcofsdrcofcofcofcofcofcof

Modelki

Zaczęliśmy nowy rok szkolny. Pierwszoklasiści pomalutku wdrażają się do nauki. Poznajemy się wzajemnie podczas zajęć świetlicowych. Pierwsze prace plastyczne już za nami. Zaczęliśmy od sprawdzonych projektantek mody. Jak nam wyszło? Zobaczcie sami 🙂

cofcofcofcofcofcofcofcofcofcofcofsdr