Miesięczne archiwum: Marzec 2021

Bukiet kwiatów

W naszych pracach widać już wyraźnie wiosenne motywy. Pani Dorotka wykonywała z dziećmi kolorowe bukiety kwiatów. Przed nami w większości zajęcia on-line ale polecamy uczniom nie zapominać o zabawie technikami plastycznymi. Co jakiś czas warto wykonać jakiś rysunek lub poćwiczyć składnie origami.

Zajęcia krawieckie

Pani Agnieszka przyniosła dziś do świetlicy maszynę do szycia. 😀 Ze ścinków materiałów powstały fajne króliczki, kurki i kaczuszki. Dzieciom bardzo podobały się takie zdjęcia krawieckie. Chyba jutro trzeba będzie je powtórzyć. 😉

Kwiaty na Dzień Kobiet

Podczas zajęć w świetlicy dzieci wykonały kwiaty z krepiny, które przygotowały z myślą o swoich mamach. Mamy nadzieję, że kolorowy kwiatek był miłą niespodzianka z okazji Dnia Kobiet.

Wszystkim kobietom, dużym i małym, życzymy w tym dniu wszystkiego co najlepsze!!!!

I. Osiak

rpt

Ramki Disney’a

Uczniowie z klasy Ia wraz z panią Kasią Król podczas zajęć świetlicowych wykonywali dzisiaj bardzo fajne ramki na zdjęcia. Motywy Disney’a zawsze cieszyły się ogromną popularnością, a Myszka Miki jest uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Potrzebne elementy:

Efekty pracy:

Lody na patyku

Nasze dzisiejsze prace to Lody na patyku. Używaliśmy kolorowych pianek, filców, pomponików i drewnianych patyczków. Dzieci zrobiły ich kilkadziesiąt sztuk 😀.

Potrzebne materiały:

Etapy pracy: