Miesięczne archiwum: grudzień 2019

Nasi zwycięzcy!

Uczniowie, którzy zajęli I, II lub III miejsce w konkursie „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” otrzymali nagrody. Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratulujemy! Zwyciężyła kreatywność i wyobraźnia!

*oczywiście każdy uczestnik konkursu otrzymał słodki upominek 🙂

Paulina Czarnocka

Zimowe prace plastyczne

Jakie prace plastyczne mogły nam towarzyszyć w ostatnim dniu nauki w tym roku kalendarzowym? Oczywiście takie o charakterze zimowym i świątecznym. Od rana świetliczaki robiły bałwanki, aniołki, choineczki itp. Porozwieszane na ścianach świetlicy będą oczekiwać na przyjście stycznia 😉

Paulina Czarnocka

Aniołki origami

Aniołki są częstym motywem świątecznych dekoracji. My postanowiliśmy zrobić proste zawieszki z kółek origami różnej wielkości. Bardzo łatwa, a zarazem przyjemna praca. W sam raz dla naszych świetliczaków.

potrzebne materiały

Paulina Czarnocka

Kiermasz

Od rana przy stoisku ze świątecznym kiermaszem wrzawa. To już szkolna tradycja. Co cieszyło się największym zainteresowaniem? Hmm… Ciasteczka i pierniczki rzecz jasna! Takich domowych wypieków uczniowie nie kupią w automacie. Większość dekoracji na świąteczny stół oraz ozdób choinkowych zostało dziś sprzedanych. Na jutro zostało jeszcze kilka stroików, bombek, no i oczywiście słodkości. Zapraszamy!

Paulina Czarnocka