Miesięczne archiwum: grudzień 2022

Konkurs na Bożonarodzeniową kartkę

Miło jest nam przedstawić wyniki konkursu na Bożonarodzeniową kartkę. Otrzymałyśmy baaardzo dużo prac, jak co roku miałyśmy problem z wybraniem tych kilku najpiękniejszych. Wszystkie były wyjątkowe, widać w nich było dużo pracy i kreatywności. Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom!

Kategoria klasy pierwsze:
I miejsce Sabina Demianiuk (1c)
II miejsce Marcel Twarowski (1a)
III miejsce Aleksander Myszkowski (1b)
wyróżnienie Szymon Jaroszuk (1b)

Kategoria klasy drugie:
I miejsce Laura Makać (2c)
II miejsce Agata Zając (2c)
III Nadia Guzek (2b)
wyróżnienie Marcel Dylak (2b)

Kategoria klasy III
I miejsce Adam Krasuski (3a)
II miejsce Jagoda Kozłowska (3a)
III Eryk Ryś (3a)

Gratulujemy!

Karolina Bajek
Beata Ługowska

Choinki ze styropianowych kuleczek

Kochani, w świetlicy królują już zimowe prace plastyczne. Dziś była mała sensoryka i wyklejanie choinek. Najfajniejszą częścią zabawy okazało się zanurzanie ręki w pojemniku ze styropianowymi kuleczkami. Co za przyjemne uczucie! Musicie koniecznie spróbować. 🎄

Prace pod kierunkiem p. Pauliny i p. Ani.