Miesięczne archiwum: wrzesień 2016

NAKRĘTKI DLA LENKI

Wychowawcy i wychowankowie świetlicy szkolnej zapraszają wszystkich do wsparcia akcji ZBIERAMY NAKRĘTKI NA REHABILITACJĘ LENKI RYBAK. Dziewczynka urodziła się 26 lipca 2016 roku. Kiedy miała 3 miesiące, zdiagnozowano u niej rdzeniowy zanik mięśni. Lenka odżywia się pozajelitowo i oddycha przy pomocy respiratora. Przekazując do świetlicy szkolnej plastikowe nakrętki po napojach i innych produktach, pomagasz tej małej dziewczynce. Wychowankom i wychowawcom świetlicy udało się już na początku września zebrać dużą ilość korków.

Zapraszamy do zbierania nakrętek w domu i przynoszenia do nas większej ilości.

Witamy po wakacjach!

Wychowawcy świetlicy szkolnej serdecznie witają wszystkich podopiecznych, którzy w roku szkolnym 2016/2017 będą z nami spędzać czas przed i po lekcjach.  Szczególnie ciepło pozdrawiamy naszych najmłodszych wychowanków, którzy dopiero rozpoczęli swoją szkolną przygodę. Wrzesień jest miesiącem, w którym poznajemy siebie wzajemnie, rozmawiamy o minionych wakacjach, korzystamy z pogody i spędzamy jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ponadto znajdziecie u nas pomoc w odrabianiu pracy domowej oraz spędzimy dużo czasu na wspólnej zabawie i ciekawych grach. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji, w tym wycieczek i konkursów. Będziemy o nich informować w świetlicy oraz na naszym blogu.

Pozdrawiamy serdecznie!