„Rodzinne czytanie”

Świetlica szkolna cały czas kontynuuje akcję „Rodzinne czytanie”. Tym razem nasze zaproszenie przyjęła Pani Bogusia Filipowicz, babcia Martusi i Mateuszka. Przeczytała dzieciom dwie książki: „Kubuś Puchatek i Przyjaciele” oraz „Smurfy”. Obecni uczniowie      z zaciekawieniem słuchali  niezwykłych przygód swoich ulubionych bohaterów bajek. Pani Bogusi bardzo dziękujemy za odwiedziny i namawiamy kolejnych rodziców bądź dziadków do wspólnego czytania razem z nami.

IMG_20180205_212210 cof cof cof cof cof