„Bal karnawałowy”

6 lutego był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Odbył się bal karnawałowy. Dla niektórych cała zabawa zaczęła się już z samego rana na świetlicy szkolnej. Dzieci szykowały się na bal przebierając się za bohaterów swoich ulubionych bajek i kreskówek, a wszystkiemu towarzyszyła skoczna muzyka i wyśmienita zabawa.O godzinie 11:30 cała społeczność uczniowska wraz z wychowawcami, opiekunami i  rodzicami spotkała się na hali sportowej, gdzie na dobre zaczęło się karnawałowe szaleństwo. Świetna muzyka, fajna dekoracja, tańce-wygibańce, dobre humory i  setki kolorowych strojów – jednym słowem, bal karnawałowy w SP4 należy uważać za niezwykle udany.

dav dav dav dav dav cof cof cof cof cof cof cof cof dav dav dav dav dav dav dav mde dav dav