Wiosenny zajączek

Na blogu świetlicy szkolnej będziemy z panią Izą prezentować Wam sposoby na miłe i kreatywne spędzanie czasu wolnego w domu. Zachęcamy do zaglądania do nas. Postaramy się pokazać, jak mądrze wykorzystać ten trudny dla wszystkich czas.

Dziś pokażę Wam, w jaki sposób możemy wykonać wiosennego królika, który stać się może wspaniałą dekoracją doniczki.

Potrzebne materiały :

papiery do scropbookingu, patyk do szaszłyka, nożyczki, klej, ozdoby (opcjonalnie)
Odrysowujemy zarys królika na tekturze i przyklejamy do niego taki sam kształt z papieru kolorowego (pomiędzy te dwie warstwy wklejamy patyczek).

Takie prace zaczęliśmy wykonywać tuż przez przerwą w zajęciach w szkole. Będziemy je wykonywać po powrocie.

Zapraszam do wspólnej zabawy z pracami plastycznymi. Serdecznie pozdrawiam naszych kochanych uczniów i z utęsknieniem czekam na powrót do szkoły. W razie jakichkolwiek pytań czekam na kontakt:

paulina.czarnocka@sp4siedlce.info