Konkurs „Jestem stąd” zakończony sukcesem!!!

W konkursie fotograficzno – językowym „Jestem stąd” zorganizowanym przez Mazowieckie Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Muzeum Regionalne, I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa oraz Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej wzięło udział kilku uczniów z naszej szkoły. Dwóch z nich znalazło się na liście laureatów. I miejsce w kategorii klas I- IV szkoły podstawowej zajął Błażej Grudziński, uczeń klasy 2 b. II miejsce, w tej samej kategorii, zajął Jan Szymani, uczeń klasy 3 d. Do konkursu przygotowała ich pani Izabela Osiak.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu fotografii przedstawiającej element niematerialnego dziedzictwa kultury naszego regionu. Ważną częścią pracy był opis zdjęcia w języku polskim oraz wybranym języku obcym. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Największym wyróżnieniem pozostaje jednak fakt, że wykonane przez nich prace można obejrzeć na wystawie stacjonarnej w Muzeum Regionalnym w Siedlcach. W formacie wirtualnym wystawa jest dostępna na stronie MSCDN pod poniższym linkiem http://siedlce.mscdn.pl/11-rekomendacje/aktualnosci/521-jestem-stad-wystawa-pokonkursowa.

Błażejowi i Janowi gratulujemy sukcesu oraz życzymy dalszych osiągnięć.

Izabela Osiak

DSC_0145 DSC_0151 DSC_0153 DSC_0156 DSC_0157