Świąteczna kartka dla naszych szkolnych sąsiadów

Jedną z wielkanocnych zwyczajów w naszej świetlicy jest akcja „Świąteczna kartka dla naszych szkolnych sąsiadów”. Wychowawcy Pani Anita Dziewulska i Pani Anna Celińska – Spodar wspólnie z świetliczakami przygotowały świąteczne kartki z życzeniami, które później dzieci wrzucały do skrzynek pocztowych okolicznych mieszkańców. Zdarzało się, że miały możliwość złożenia życzeń osobiście, wówczas spotkały się z dużą otwartością i życzliwością.  Mamy nadzieję, że nasze kartki sprawiły wszystkim adresatom odrobinę radości, szczególnie, że obecnie zwyczaj wysyłania tradycyjnych kartek z życzeniami jest coraz rzadziej praktykowany.

zdjęcie 1zdjęcie 3zdjecie 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *