Ogłoszenia! - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Ogłoszenia!

Ogłoszenia

Harmonogram pracy dyrektora, wicedyrektora, biblioteki, świetlicy, pedagoga i pielęgniarki na rok szkolny 2012/2013 znajduje się w zakładdce O nas i wyborze z menu harmonogram

>Dni otwarte dla przyszłych uczniów

>Nasi uczniowie powołani na konsultację Reprezentacji Mazowsza

>Jadłospis od 25 marca do 12 kwietnia

>Odpłatność za obiady w kwietniu

>Informacja o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszym mieście

>Trwa zbiórka żywności dla stołówki Caritas o długim terminie ważności.Zachęcam do angażowania dzieci w dzielenie się z potrzebującymi.
Dziękuję za już i proszę o więcej. Teresa Szyba

>R
ozpoczęły się  zapisy do kl. I oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2013/2014.
Karty zgłoszeń:
-oddział przedzszkolny (rtf)(pdf)

-klasa I (rtf)(pdf)

>Regulamin rekrutacji dzieci do oddziału przedszkolnego (tutaj) lub na stronie BIPu w regulaminach

>Ruszyła VIII edycja Konkursu "Zbiórka makulatury" dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z terenu Województwa Mazowieckiego.
Celem akcji jest uświadamianie dzieciom i młodzieży, że każdy człowiek swoim zachowaniem wpływa na środowisko – im więcej makulatury zbierzemy i przekażemy do powtórnego przetwarzania, tym więcej drzew zostanie dla następnych pokoleń.
Czas trwania Konkursu: 1 grudnia 201
2 r. - 31 marca 2013 r.
Zachęcamy serdecznie wszystkich uczniów i rodziców.

Opłaty za obiady - informacja

>Podręczniki dla klasy I

>Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (pdf) (rtf)

>Podręczniki na rok szkolny 2012/2013