Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Rajd Rowerowy do Stoku Wiśniewskiego
Parkowanie pojazdów w godzinach 16.00-18.00

Szanowni Rodzice,

Siedlce zostały objęte ogólnopolskim programem edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”. Dla mieszkańców oznacza to bezpłatny oraz sprawny system zbierania elektrośmieci, dla lokalnych szkół - szansę na pozyskanie wartościowych pomocy dydaktycznych... (cały tekst)

18-20 września 2015 r.: Rozgrywki o Puchar Davisa to nieoficjalne Drużynowe Mistrzostwa Świata mężczyzn w tenisie. W Gdyni odbył się mecz reprezentacji Polski z drużyną Słowacji.Zwycięstwo 3:2 dało awans naszym tenisistom do gry w grupie światowej (16 najlepszych drużyn z naszego globu), co zdarzyło się pierwszy raz w historii.
Młodzi tenisiści z naszej szkoły: Natalia Skarus, Amelia Tuszyńska i Paweł  Mirosz, po przebyciu szkolenia i przejściu eliminacji, zostali wybrani do grupy dzieci podających piłki w trakcie tego pojedynku.
Przez 4 dni mieli możliwość podziwiać swoich idoli z perspektywy kortu tenisowego uczestnicząc w treningach i meczach.

9 września 2015 r.: Odbyła się uroczystość wręczenia naszym uczniom i absolwentom stypendiów I i II stopnia Prezydenta Miasta Siedlce. Listy gratulacyjne zostały przekazane przez pana dyrektora Przemysława Anusiewicza . Za II semestr roku szkolnego 2014/2015 stypendium otrzymali ... (lista nagrodzonych)

5 września 2015 r.: Odbyła się  czwarta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W Siedlcach organizatorem przedsięwzięcia był Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny. W ogrodzie przy Pałacu Ogińskich spotkali się przedstawiciele różnych środowisk i instytucji, którym przypadł w udziale zaszczyt przeczytania fragmentu dzieła Bolesława Prusa pt. „Lalka”.
W akcji wzięli udział również uczniowie naszej szkoły pod opieką  pani Anny Szostak i pani wicedyrektor Anny Pluty. Odcinek 19 został przeczytany przez uczniów klas szóstych i piątych: Aleksandrę Mućko, Julię Barej, Joannę Wyrzykowską, Marię Lichograj, Alicję Śledź, Igora Mazurka, Macieja Karabina, Oliwię Soczewkę, Aleksandrę Reinholz, Gabrielę Gawdzik.

1 września 2015 r.: O godzinie 9.30 odbyła się w naszej szkole uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Dzień ten był szczególny dla uczniów klas pierwszych. Rozpoczęli bowiem naukę w nowej szkole, w tym roku aż w siedmiu zespołach klasowych. Wychowawczyniami klas pierwszych zostały: klasy 1a – p. Martyny Kurpiewskiej, klasy 1b – p. Edyty Malewicz, klasy 1c – p. Marzena Marciszewska, klasy 1 d – p. Beata Ługowska, klasy 1 e – p. Emilia Maksymiuk, klasy 1 f – p. Ewelina Protasewicz, klasa 1 g - p. Paulina Gabryszewska.
Całość uroczystości przygotowała klasa 3a pod kierunkiem wychowawcy Barbary Chomickiej. Części pierwszej towarzyszył uczniom sztandar szkoły. Wszystkich zebranych powitał  pan Dyrektor Przemysław Anusiewicz , który przypomniał o wydarzeniach sprzed 76 lat. Uczniowie klasy 3a wierszami, pieśnią złożyli wyrazy najwyższego hołdu, pamięci i głębokiej wdzięczności dla tych wszystkich, których śmierć, przelana krew spowodowały, że dziś mogliśmy bez lęku przystąpić do naszych uczniowskich zadań. Delegacja uczniów klasy VI d z wychowawcą Anną Mierzejewską złożyła kwiaty  przy pomniku Dzieci Zamojszczyzny.
Część druga uroczystości to reminiscencje z wakacji opowiedziane przez uczniów 3a w formie wesołych piosenek, wierszy o szkole, tańca indiańskiego Sunkuyman  oraz życzeń samych sukcesów w nauce i wzorowego pierwszego świadectwa.

Cieszymy się, że jesteśmy razem w naszej szkole!

26 czerwca 2015 r.: Zakończył się rok szkolny 2014/2015. Uczniowie po akademii udali się do klas, a następnie na wakacyjny wypoczynek.

MAMY WAKACJE!!!

wszystkie z tego roku