Rozpoczynamy konkurs „Wychowanek z klasą”.

Od 1 października rozpoczęliśmy w świetlicy całoroczny konkurs „Wychowanek z klasą”. Uczestnikami konkursu są wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Głównym celem jest wyłonienie wychowanka, który wzorowo przestrzega regulaminu świetlicy oraz czynnie bierze udział w zajęciach oraz konkursach. Dzieci w pięciu kategoriach zdobywają kolorowe buźki. Pod koniec każdego miesiąca odbywa się podsumowanie cząstkowe, w wyniku którego nagradzane są osoby, które zdobyły najwięcej kolorowych buziek. A oto regulamin konkursu i pierwsze buźki widniejące na liście świetliczaków. Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia w zdobywaniu kolorowych odznak :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA