Dzień w piżamach

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

21.10.2021r. (czwartek) organizujemy w naszej szkole DZIEŃ W PIŻAMACH.
Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły do szkoły w piżamach 😉 . Pomysłodawcą jest Fundacja „GDY LICZY SIĘ CZAS”, założona przez rodziców dzieci, które chorowały miesiącami lub latami na chorobę nowotworową. Wiemy jak ciężko jest dzieciom, rodzicom oaz bliskim rodziny, której dziecko chorowało lub choruje na nowotwór. Dla wielu podopiecznych Fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcemy okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom poprzez zmianę zwykłych ubrań na piżamę.
DZIEŃ PIŻAMY to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na ZDROWIE I EMPATIĘ.
Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zorganizowaną właśnie przez Fundację „Gdy liczy się czas”, na rzecz dzieci z oddziałów onkologii, na zakup pomp do chemioterapii oraz wsparcie ośrodka rehabilitacji dla dzieci po leczeniu.
Tego dnia będzie można kupić za symboliczne kwoty ciastka upieczone przez wychowawców świetlicy. Uzbierane pieniądze przekazane zostaną fundacji.

Zachęcamy naszych uczniów do udziału w akcji!

Przyjdź do szkoły w piżamie, kup ciastka i pomagaj!

Koordynatorzy wydarzenia:

Katarzyna Kamińska i Paulina Jakimowicz