Z wizytą w banku.

W ramach cyklu zajęć świetlicowych „Jestem przedsiębiorczy” grupa wychowanków zagościła z wizytą w Banku Polskim PKO.

Podczas wizyty uczniowie zwiedzili Oddział Banku oraz zapoznali się ze specyfiką pracy na różnych stanowiskach. Zostali oprowadzeni po banku oraz pokazano im wszystkie ważniejsze jego działy i opisano ich główne funkcje. Punktem wizyty budzącym  zainteresowanie, było zapoznanie uczniów z zasadami funkcjonowania bankomatu. Wychowankowie dowiedzieli się jak ważne jest oszczędzanie pieniążków.

Na zakończenie spotkania każdy z uczniów otrzymał od Banku upominek.