Co czytać dzieciom?

Drodzy rodzice!

Na naszym blogu będą pojawiały się wpisy promujące najnowszą literaturę dla dzieci. Chcemy, aby nasze propozycje stały się dla Państwa inspiracją i zachęciły do głośnego czytania dzieciom. Na rynku pojawia się mnóstwo nowości, nie sposób wszystkie kupić, dlatego zachęcamy do korzystania z bibliotek! Przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Siedlcach powstała lista propozycji czytelniczych, doskonałych do wspólnego czytania z uczniami klas 1 – 3. Wszystkie proponowane przez nas książki można wypożyczyć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach. Pamiętajmy, że nawet jeśli dziecko potrafi czytać samodzielnie, warto wpierać go na początku przygody z książką. To z pewnością zaprocentuje w przyszłości!

wychowawcy świetlicy

plakat przygotowany przez wychowanków świetlicy