Wyjście do Straży Pożarnej w Siedlcach

11 czerwca grupa wychowanków pod opieką Pani Izabeli Osiak i Pani Doroty Świderskiej wybrała się do KMPSP w Siedlcach. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach w sali multimedialnej „Ognik”, gdzie mieli okazję dowiedzieć się o sposobach radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych spowodowanych pożarem. Następnie dzieci obejrzały wozy strażackie i przymierzały ubranie ochronne strażaka. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały niespodziankę w postaci kurtyny wodnej. Udział w zajęciach w  KMPSP w Siedlcach z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Izabela Osiak