Pokaz technik kryminalistycznych

Zajęcia w świetlicy w Sp 4 często zaskakują swoich podopiecznych. Dzisiaj kolejny raz na twarzach naszych dzieci pojawił się uśmiech i zdziwienie. A to wszystko za sprawą wizyty asp.szt Pana Marka Sienkiewicza, kierownika Ogniwa Technik Kryminalistycznych z Miejskiej Komendy Policji w Siedlcach. Pan Marek przybliżył dzieciom charakter pracy sekcji dochodzeniowo-śledczej. Pokazał jak zabezpiecza się ślady z miejsca przestępstwa, jak się  je oznacza i kompletuje. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do zajęć wcielając się w rolę „policjantów i złodziei”. Pobierały odciski palców i zabezpieczały zebrane dowody. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. Panu Markowi dziękujemy za ciekawą lekcję i zapraszamy do nas w przyszłym roku szkolnym.

bdrbdrbdrbdrbtybtybtybdrbtybdrbtybdrbtybtybtybtybtybdrbdrbdrbtybtybtybtybtybdrbtybdrbdrbtybtybdr