PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Jak co roku, uczniowie klas pierwszych i oddziału przedszkolnego uczestniczyli w Pasowaniu na Świetliczaka. Głównym celem uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłych dzieci. Zanim to się stało, uczniowie przeszli test gotowości świetlicowej. Czekały na nich zagadki sprawdzające znajomość obowiązujących w świetlicy zasad, ważnych osób oraz wiedzę ogólną. Najodważniejsi zajadali z uśmiechem plastry cytryny. Wszystkie próby dzieci przeszły perfekcyjnie, po czym zaśpiewały Świetlicową piosenkę. Po złożonym ślubowaniu odbyło się pasowanie przez Pana Dyrektora Przemysława Anusiewicza oraz Panią Wicedyrektor Agnieszkę Szymani. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Witamy serdecznie w naszej społeczności oraz życzymy wielu miłych chwil spędzonych na wspólnej zabawie i nauce!

Izabela Osiak

IMG_1882 IMG_1883 IMG_1884 IMG_1885 IMG_1886 IMG_1889 IMG_1890 IMG_1893 IMG_1897 IMG_1898 IMG_1901 IMG_1931 IMG_1937