„Poznaj zawód mojego rodzica”.

strazak-sam

Dziś w świetlicy odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Poznaj zawód mojego rodzica”. Mieliśmy przyjemność gościć tatę Oskara. Pan Marcin Hawryluk pracuje w zawodzie strażaka już kilkanaście lat. Przybliżył nam trudy służby w straży pożarnej, zakres obowiązków, pokazał strój codzienny oraz ten, w którym jeździ na akcje. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem wzięły udział w zajęciach, zadawały mnóstwo pytań, wykazały w ten sposób należyty szacunek do zawodu strażaka. Panu Marcinowi bardzo dziękujemy za spotkanie i polecamy się na przyszłość .

btybdrbtybtybtybdrbtybtybtybdrbtybtybdrbtybtybtybtybdrbdrbtybdrbdrbtybdr