Wakacyjnie… :-)

tumblr_m4914iyObw1qktphoo1_500

Rok szkolny dobiega ku końcowi. Oceny zostały wystawione, średnie obliczone, a zachowanie uczniów nagrodzone. Świetlica też pomału zwalnia swoje tempo pracy. Tyle się zadziało przez te dziesięć miesięcy, całe mnóstwo ciekawych zajęć mamy za sobą. Poznaliśmy tylu wspaniałych gości, że aż trudno wszystkich wyliczyć. Odwiedzili nas, m. in.: Wojska Obrony Terytorialnej, funkcjonariusze Wydziału Prewencji z KMP w Siedlcach, Zakładu Karnego, siedlecka drużyna Rugby, strażacy, grafik komputerowy, sędzia, muzyk, pielęgniarka, wielu rodziców i dziadków w ramach cyklu spotkań „Rodzinne czytanie”… Dziękujemy absolutnie wszystkim z Państwa! Każde z tych spotkań było wyjątkowe i pozostanie w pamięci dzieci na bardzo długo. A Wam, drogie świetliczaki, życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Wychowawczynie świetlicy

wakacje_03 brawo (1) 340morze_plaza_urlop_stronka-agusi 26735 wakacje 6195526zJ5c3BbG jesteciesuper2 5_dziekujemy_1089 7336-gif-lt3