Festyn Rodzinny

58919-SP NR 4 SIEDLCE-Dzień Otwarty Festyn 2018 Plakat A3 W4

Przypominamy o niedzielnym Festynie Rodzinnym. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, znajomych, znajomych naszych znajomych ;-)  Każdy znajdzie coś dla siebie! Pogoda już zamówiona, także zabieramy ze sobą dobry humor i przychodzimy do SP 4. Na stoisku świetlicy będzie można nabyć przepiękne, ręcznie robione przez dzieci ozdoby (przykladowe poniżej). Uzbierane pieniądze przekazane zostaną na cel charytatywny. Zapraszamy!!! Wychowawczynie świetlicy.

cof