Ogródek oczami najmłodszych

dav dav dav dav dav

Resized_20180530_103402Resized_20180530_103155dav dav

Masz ogródek cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Wielu uczniów podczas trwania przerw międzylekcyjnych przychodzi odpocząć wśród zieleni, popatrzeć jak dojrzewają warzywa, czy też pomóc przy pielęgnacji roślin. Warto dodać, że wszystko rośnie jak na drożdżach: sałata jest już gotowa do spożycia, rzodkiewki nabierają pięknej różowej barwy, a szczypior aż się prosi, by znaleźć się już na kanapce ;-)

A jak postrzegają szkolny ogródek nasi najmłodsi wychowankowie? Sprawdźmy, oto ich prace plastyczne:

dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav