„Poezja na wesoło”

W Szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach 24 kwietnia 2018r. odbędzie się konkurs recytatorski „Poezja na wesoło”. Organizują go wychowawcy tamtejszej świetlicy. Konkurs skierowany jest do uczniów klas pierwszych. Naszą szkołę reprezentować będą trzy młode damy: Łucja Różewska, Izabela Klocek i Aniela Kupiec. Dziewczynki już zaczęły przygotowywać się do swoich występów. Nam pozostaje trzymać kciuki za ich sukces i być dumnym z tego, że kochane pierwszaczki chętnie biorą udział w różnych konkursach i przeglądach, nabierając w ten sposób pewności siebie i zdobywając kolejne doświadczenia!

dav dav dav