Wizyta Pana Janusza Mazurka

13 grudnia w stołówce szkolnej odbyło się wyjątkowe spotkanie z Panem Januszem Mazurkiem. Znany siedlecki fotograf przedstawił naszym wychowankom prezentację zdjęciową, która pokazała specyfikę wykonywanego przez niego zawodu. Zdjęcia były opatrzone ciekawymi komentarzami Pana Mazurka, pojawiło się też wiele pytań naszych wychowanków. Dzieci były zachwycone faktem, że fotograf ma możliwość bycia w wielu ciekawych miejscach, poznania wspaniałych osób i rejestrowania ulotnych chwil. Na zakończenie spotkania, w ramach podziękowania za poświęcony czas, wychowankowie wręczyli gościowi przygotowaną wcześniej pracę plastyczną.

Izabela Osiak

DSC_0294 DSC_0295 DSC_0297 DSC_0298 DSC_0299 DSC_0302 DSC_0304 DSC_0305 DSC_0307 DSC_0308