SPOTKANIE Z ADWOKATEM W EUROPEJSKI DZIEŃ PRAWNIKA

25 października, w Europejski Dzień Prawnika, naszych świetliczaków odwiedził Pan Tomasz Waldziński, który jest adwokatem. Tata Szymona w sposób bardzo jasny i przystępny dla młodych słuchaczy opowiedział o wykonywanym przez siebie zawodzie. Dzieci z całego spotkania zapamiętały najbardziej, że, każdy adwokat musi być osobą dobrą, uczciwą i powinien umieć dotrzymywać tajemnic, a jego rolą jest pomaganie potrzebującym. Spotkanie z Panem Waldzińskim tak bardzo spodobało się naszym świetliczakom, że kilkoro z nich postanowiło zostać adwokatem. Na zakończenie spotkania tata naszego wychowanka podarował nam publikację „Adwokaci siedleccy”, którą przekazałyśmy do szkolnej biblioteki. Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Waldzińskiemu za poświęcony czas. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby opowiedzieć o swoim zawodzie.

Izabela Osiak