CZYTAMY Z ENERGIĄ

25 września grupa Świetliczków pod opieką Pani Izabeli Osiak i Pani Anity Dziewulskiej uczestniczyła z wydarzeniu artystycznym dla dzieci CZYTAJ Z ENERGIĄ. Organizatorem imprezy była Miejska Biblioteka Publiczna  w Siedlcach, prowadził ją Pan Przemysław Redkowski, a oprawę muzyczną zapewnił Pan Marek Stańczuk z zespołu PodobaMiSię. Motywem przewodnim spotkania był wiersz autorstwa Pana Eugeniusza Kasjanowicza CZYTAJ Z ENERGIĄ. Dzieci miały możliwość wysłuchać utworu, wspólnie go odczytać oraz zaśpiewać. Nie zabrakło ciekawych zagadek dla uczniów oraz upominków od organizatora. Na zakończenie Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach, Pani Jadwiga Krystyna Madziar, wręczyła każdej ze szkół piękny Dyplom potwierdzający udział w spotkaniu, zaś nasi podopieczni podziękowali przekazując wykonaną wcześniej w świetlicy pracę plastyczną. Wydarzenie na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy organizatorowi za zaproszenie na to wydarzenie, a Panu Jarosławowi Kurzawie za udostępnienie zdjęć z imprezy.

Izabela Osiak

000 DSC_0664DSC_0624 DSC_0667 DSC_0693 DSC_0696 DSC_0788