turniej gry w warcaby

Turniej gry w warcaby staje się kolejną tradycja w naszej świetlicy. W tym roku odbył się w dniach 22 – 24 maja. Uczestniczyło w nim 41 uczniów z klas 0-III. Dzieci przygotowywały się do niego przez kilka miesięcy. Niektórzy uczyli się gry w świetlicy, inni trenowali w domu. Podczas gry dzieci były skoncentrowane i starały się jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności.  Wszyscy dostali słodki upominek za udział w turnieju, natomiast najlepszych graczy nagrodzono grami planszowymi i dyplomami. Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy zwycięzcom.  Zachęcamy wszystkich rodziców do wybierania gier planszowych jako sposobu na spędzanie wolnego czasu z dziećmi.

Poniżej wyniki i pamiątkowe zdjęcia:

w kategorii kl. 0-I

1 miejsce: Damian Gryczka kl. Ia

2 miejsce: Norbert Gałecki kl. 0b

w kategorii kl. II

1 miejsce: Wiktoria Modrzewska kl. IIg

2 miejsce: Szymon Waldziński kl. IId

3 miejsce Mikołaj Reduch kl. IIe

w ktegorii kl. III:

1 miejsce: Jakub Czarnigowski IIId

2 miejsce: Maciej Pałka kl. IIIb

3 miejsce: Jakub Woźniak kl. IIId