SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W SIEDLCACH

STRONA SZKOŁY

9 marca 2012 roku po krótkiej konsultacji z Panią Wicedyrektor Anną Plutą, s. Ulą i s. Józefą oraz Panią Marią Szybą – opiekunką Szkolnego Koła Caritas włączyłyśmy się do pracy UNICEF i wstąpiliśmy do KLUBU SZKÓŁ UNICEF.
Klub Szkół UNICEF zrzesza placówki, które chcą aktywnie uczestniczyć w projektach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF oraz włączają się w akcje humanitarne dedykowane najbardziej potrzebującym dzieciom z całego świata.
Wkrótce w naszej szkole powstanie kącik UNICEF, w którym regularnie będą umieszczane bieżące informacje dotyczące Waszych rówieśników w krajach rozwijających się.
Od tej pory, każdy uczeń naszej szkoły będzie mógł nie tylko od święta podarować gwiazdkę z nieba... :)
Dzięki wstąpieniu do Klubu, będziemy mogli poznać tę organizację, jej priorytety i akcje, a także obejrzeć unikalne filmy i przeczytać przygotowane specjalnie dla nas materiały.
Jako Klubowicze dowiemy się więcej jak można pomóc dzieciom na całym świecie.
Wierzymy w Wasze dobre serca oraz w to, że nieustannie chcecie poszerzać swoje wiadomości na różne tematy.

ZADANIA:

1. PO DZWONKU NA LEKCJE UCZNIOWIE USTAWIAJĄ SIĘ POD SALAMI PARAMI.

2. PAMIĘTAJMY O ZWROTACH GRZECZNOŚCIOWYCH!

proszę, dziękuję, przepraszam, słucham, dzień dobry, dowidzenia

PLAN PRACY SAMORZĄDU W TYM ROKU SZKOLNYM