- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Jesteśmy w Klubie Szkół UNICEF

Konkursy:
• „KLASA Z KLASĄ” (regulamin)
• „CZYTAM, WIĘC… WIEM” (regulamin) (Tekst na październik) (Tekst na listopad) (Tekst na grudzień) (Tekst na styczeń) (Tekst na luty)

Kochani, biorąc udział w akcji Szlachetna Paczka razem daliśmy rodzinie znajdującej się w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!
Dziękujemy za czas, zaangażowanie i przyniesione produkty. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Wspólnie przygotowaliśmy 13 paczek. Były to ogromne pudła pełne produktów spożywczych, chemicznych, książek i krzyżówek. W paczkach znalazły się również wymarzona lodówka, zimowe buty, czapka, koc … i wiele innych produktów, które na pewno ułatwią życie panu Stanisławowi.
Gdy paczki zostały dostarczone do Jego domu...
Na twarzy pana Stanisława widniało niedowierzanie i łzy radości. Był bardzo zaskoczony ilością paczek i dobrocią darczyńców. Po ujrzeniu zawartości paczek zabrakło mu słów, był bardzo wdzięczny i wzruszony. Najbardziej podobała się mu lodówka, dzięki której będzie mógł normalnie przechowywać żywność. Wielką radość sprawiły mu również książki i krzyżówki, dzięki którym nie będzie się nudził.
Dziękujemy bardzo za współpracę. Jest to na prawdę wielki gest. Paczka na pewno ułatwi panu Stanisławowi jego sytuację i codzienne funkcjonowanie. Nie wielu jest tak bezinteresownych ludzi udzielających tak wielkiej pomocy. Dziękujemy Wam!

Agnieszka Protasiuk i Anna Szostak - opiekunowie SU

Opiekunowie Samorządu uczniowskiego:

p. Agnieszka Protasiuk i p. Anna Szostak.

Przewodnicząca:
Joanna Wyrzykowska (klasa 6b),

Zastępcy:
Wiktoria Sawicka (klasa 5b) i Magdalena Jabłkowska (klasa 4a)

Skład Samorządów Klasowych:
Jabłkowska Magdalena,